Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45110000 Rivning av byggnader och schaktning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västmanlands län (SE125)
Land: Sverige
Värde