2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av färskt bröd
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: KS 2026/281
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15811100 Bröd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000