See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leasing av fordon
Beskrivning: Operationell leasing
Intern identifierare: 24/79
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000