360556-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Anbudsinbjudan - DIS Teknikkonsulter - EB00 Brandskydd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan - DIS Teknikkonsulter - EB00 Brandskydd
BeskrivningVi söker konsulter för uppgradering av brandskyddet i EB00. - Förstudie - Systemhandling - Detaljprojektering - Deltagande under genomförandet Se anbudsinbjudan för detaljer. Välkomna med era anbud!
Intern identifierareKF2024-074
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAnbudsinbjudan