2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster - Lagstadgad revision
Beskrivning: Revisionstjänster - lagstadgad revision. Uppdraget omfattar lagstadgad revision av Chalmers revisionsobjekt i enlighet med Stiftelselagen samt Aktiebolagslagen.
Intern identifierare: C 2023–1444
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument