See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopmaskin
Beskrivning: sopmaskin
Föregående meddelande: 635115-2023
Intern identifierare: 23/8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144430 Gatsopningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: sopbil
Intern identifierare: 1355524-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (2)
Intern identifierare: 1355526-1