2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tankbilar
Beskrivning: Tankbilar
Intern identifierare: 24/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34223200 Tankfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000