360864-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Uthyrning eller försäljning av byggnad – Hyresvärdsupphandling - Förvar Arlanda
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyresvärdsupphandling - Förvar Arlanda
BeskrivningHyresvärdsupphandling av Förvar Arlanda.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70310000 Uthyrning eller försäljning av byggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131755:Lot:1