2. Förfarande
Förfarande
Titel: NDS K-445 Beställarstöd optisk sortering
Beskrivning: Konsulttjänst inom optisk sortering.
Intern identifierare: E2025-00819
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur, 71313400 Miljökonsekvensbedömning för bygg- och anläggningsarbeten, 71315200 Byggkonsulttjänster, 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: NDS K-445 Beställarstöd optisk sortering