See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster Borlänge
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i upphandlingen Revisionstjänster till Borlänge i Dalarna! Följande tjänster omfattas av avtalet: - Sakkunnigt biträde till kommunens förtroendevalda revisorer - Sakkunnigt biträde till lekmannarevisorerna i kommunens aktiebolag - Finansiell revision i kommunen och kommunens aktiebolag och stiftelser Läs igenom underlagen för att ta del av mer information!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80670:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision