360919-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Datatjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-konsulter COMOS.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72300000 Datatjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Comos-konsulter med mycket goda kunskaper om Comos iDB.