2. Förfarande
Förfarande
Titel: Toalettsitsar med spol och torkfunktion
Beskrivning: Syftet är att säkerställa en hygienisk, tillgänglig och användarvänlig lösning som kan användas i såväl enskilt boende som i offentlig verksamhet och särskilt boende.
Intern identifierare: 2025-00347
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44411700 Toalettsitsar, toalettlock, toalettskålar och toalettcisterner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000