361046-2025 - Resultat
Sverige – Byggnadsanläggning – Reparationer och byggservice - ramavtal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelReparationer och byggservice - ramavtal
BeskrivningRamavtal avseende reparationer och byggservice. Två geografiska områden - 3 ramavtalsleverantörer för respektive område.
Intern identifierare2024-00258
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45261900 Reparation och underhåll av tak, 45421000 Snickeriarbeten, 45421100 Montering av dörrar, fönster och tillhörande element, 45421130 Montering av dörrar och fönster, 45421132 Montering av fönster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000