361078-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – (7446) Nässundet, Kristinehamns kommun – avgränsande provtagning med klassificering, åtgärdsutredning och riskvärdering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel(7446) Nässundet, Kristinehamns kommun – avgränsande provtagning med klassificering, åtgärdsutredning och riskvärdering
BeskrivningNässundet - åtgärdsutredning och klassificerande provtagning
Intern identifierareKOM-420200
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare(7446) Nässundet, Kristinehamns kommun – avgränsande provtagning med klassificering, åtgärdsutredning och riskvärdering