361094-2022 - ResultatSverige-Trelleborg: Solskydd
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Solskydd
Referensnummer: KS 2022/337
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44115900 Solskydd
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39515000 Gardiner, draperier, gardinkappor och rullgardiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen