2. Förfarande
Förfarande
Titel: Matlådor till hemtjänsten Hässelby-Vällingby
Beskrivning: Upphandlingen avser tillagning och leverans av matlådor till brukare inom hemtjänsten. Omfattning: ca 2 350 matlådor per månad.
Intern identifierare: SF 2023/516
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
Ytterligare klassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser, 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Matlådor till hemtjänsten Hässelby-Vällingby
Ytterligare klassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser