2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster inom verksamhetsanalys och digital design
Beskrivning: Upphandlingsmyndighetens mål med upphandlingen är att ingå ramavtal med en leverantör, som ska tillhandahålla konsulter för verksamhetsanalys och digital design.
Intern identifierare: UHM-2026-0109
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79420000 Managementtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72413000 Webbsideutformningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Intern identifierare: 1920966-0
Huvudklassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Selektering
Beskrivning: Framgår av upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 1920967-1
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72413000 Webbsideutformningstjänster, 79420000 Managementtjänster