361195-2023 - ÄndringSverige-Linköping: Frukt, grönsaker och liknande produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Frukt, grönt, potatis med skal och färdigkokt
Referensnummer: KS26 2023-23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning