See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lönetjänster
Beskrivning: Ramavtal för att vid behov kunna resursförstärka löneenheten med specialistkompetens.
Intern identifierare: 25-04937
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79631000 Personaltjänster och lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsunderla
Intern identifierare: 1767489-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lönespecialist Kompetensnivå 3
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1782268-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Lönespecialist Kompetensnivå 4
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag
Intern identifierare: 1782270-2