2. Förfarande
Förfarande
Titel: X-ray Diffractometer
Beskrivning: Uppsala University, Department of Chemistry- Ångström, Inorganic Chemistry hereby invites you to submit a tender regarding a procurement of a X-ray Diffractometer.
Intern identifierare: UH 2023/42
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38530000 Diffraktionsapparater
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38582000 Röntgenutrustning för kontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: X-ray Diffractometer