2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hävare till Gästrike räddningsthänst
Beskrivning: Gästrike räddningstjänst upphandlar två hävare med en räckvidd på minst 32 meter.
Intern identifierare: 14510
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon, 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hävare till Gästrike räddningsthänst