2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vårdgaranti
Beskrivning: Upphandlingen avser
Intern identifierare: 2026-POL000059
Förfarandets viktigaste kännetecken: Förenklat förfarande.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation Sjukvårdstjänster (3)
Beskrivning: Upphandlingen avser avtal för vård inom vårdgarantin.
Intern identifierare: 1804662-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter - Under tröskelvärde (1) (6)
Intern identifierare: 1804663-1