361470-2023 - ÄndringSverige-Laholm: Köksutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Formar och förpackningsmaterial för distribution av färdiglagad mat
Referensnummer: Samhällsbyggnadsnämnden 2023-136
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39221000 Köksutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal avseende formar och förpackningsmaterial för måltidsenhetens distribution av färdiglagad mat.