See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljudssystem för obstetriska/gynekologiska undersökningar vid Lunds Sjukhus
Beskrivning: Upphandlingen avser ett (1) st ultraljudssystem inklusive transducers för obstetriska/gynekologiska undersökningar vid VO Ob/Gyn Lunds Sjukhus. Upphandlingen inkluderar komplett installation, garantiåtagande samt servicelösning enligt krav nedan. Upphandlingen inkluderar option på två (2) ultraljudssytem inklusive transducers. Nivån på systemen bör vara mid range.
Intern identifierare: 2023-O003318
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000