361517-2023 - ÄndringSverige-Göteborg: Fordon för avfall
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Renhållningsfordon 4-facksaggregat Lerum Partille Härryda
Referensnummer: 0241/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144510 Fordon för avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar 4 stycken renhållningsfordon med 4-facksaggregat.