361606-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utbildning av personal – Ramavtal - Produktion av e-learning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal - Produktion av e-learning
BeskrivningRamavtal - Produktion av e-learning
Intern identifierare26/000932
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal - Produktion av e-learning