2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk isolering
Beskrivning: Upphandlingen avser att tillgodose Sysav med tjänster och tillhörande material för isolering av bl.a. pannor och rör i kraftvärmeverket.
Intern identifierare: 2024-049
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314310 Tjänster avseende värmeisolering av byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45320000 Isoleringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Allmän information och administrativa villkor