361715-2025 - Resultat
Sverige – Tillagning av måltider – Leverans av måltider Skarpnäck, vård- och omsorgsboende
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLeverans av måltider Skarpnäck, vård- och omsorgsboende
BeskrivningUpphandlingen omfattar omsorgsmåltider för äldre, lunch och middag till Hemmet för gamla, inkl leverans.
Intern identifierareSKA 2024/512
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55322000 Tillagning av måltider
Ytterligare klassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningLeverans av måltider
Intern identifierareLeverans av måltider Skarpnäck, vård- och omsorgsboende