See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster för kommunägda bolag och gemensam stiftelseförvaltning.
Beskrivning: Upphandlingen omfattar revision samt konsulttjänster inom revisionsområdet för Halmstads kommuns bolag.
Föregående meddelande: 024167-2020
Intern identifierare: 2019/00635
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000