361850-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Byggledare Byggnadsverk Centrala Skellefteå, Stora projekt, Norrbotniabanan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggledare Byggnadsverk Centrala Skellefteå, Stora projekt, Norrbotniabanan
BeskrivningUppdraget avser en byggledare inom byggnadsverk till centrala Skellefteå, Norrbotniabanan.
Intern identifierareKOM-419507
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareByggledare Byggnadsverk Centrala Skellefteå, Stora projekt, Norrbotniabanan