2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1070 Lina Vård- och Omsorgsboende
Beskrivning: Telge Fastigheter AB inbjuder leverantörer att inkomma med ansökan gällande denna upphandling av Lina Vård- och Omsorgsboende.
Intern identifierare: TI 2024-1070
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (3)