2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information (RFI) Portable X-ray Equipment
Beskrivning: Request for information (RFI) Portable X-ray equipment.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
Ytterligare klassificering (cpv): 33124200 Röntgendiagnostisk utrustning, 33151200 Apparatur för röntgenbehandling, 38582000 Röntgenutrustning för kontroll, 79961340 Röntgenfotografering