2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Servrar och Lagring
Beskrivning: Information inför kommande upphandling av servrar och lagring.
Intern identifierare: 2026-16480
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48820000 Servrar
Ytterligare klassificering (cpv): 72317000 Datalagring