361956-2018 - ÄndringSverige-Varberg: Lyftkranar, mobila lyftramar och truckar med kran
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byte av materialhanterare
Referensnummer: 028-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42414000 Lyftkranar, mobila lyftramar och truckar med kran
II.1.4.
Kort beskrivning
Byta en Materialhanterare. samt option på ytterligare en likadan maskin.