See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommungemensamt IT-stöd för Rekryteringsprocessen
Beskrivning: Göteborgs Stad (Staden) Förvaltningen Intraservice (Intraservice) bjuder härmed in intresserade leverantörer att ansöka om att få lämna anbud i upphandling av ett Kommungemensamt IT-stöd (SaaS) för Rekryteringsprocessen som ska användas av Göteborgs Stad med Förvaltningar och bolag enligt de krav och förutsättningar som anges i denna inbjudan.
Intern identifierare: 0413/23
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Krav och utvärdering av pris och kvalitet
Intern identifierare: 1519754
Ytterligare klassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1549457