Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fluorescence activated cell sorter
Referensnummer: SU-465-0072-22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 73100000 Forskning och experimentell utveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
This procurement process concerns a fluorescence activated cell sorter that will enable us to sort and analyze cells in suspension.
Please see the Requirement specification for more information.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 73100000 Forskning och experimentell utveckling, 73110000 Forskning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen