362046-2026 - Resultat
Sverige – Svetsutrustning – Svetssimuleringsutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Svetssimuleringsutrustning
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av svetssimulaturutrustning inklusive tillhörande robotarm i enlighet med upphandlingsdokumentet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42662000 Svetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125195:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning, 42997300 Industrirobotar