Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60424000 Uthyrning av utrustning för lufttransport med besättning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Uppsala län (SE121)
Land: Sverige
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)