36213-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Permanenta informationsskyltar – Skyltning och montering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyltning och montering
BeskrivningDetta uppdrag avser ett kompletterande behov av skyltning för Lunds universitet. Uppdraget omfattar tillverkning, leverans samt montering av skyltar och skyltdelar i enlighet med Lunds universitets gällande skyltprogram.
Intern identifierareV 2025/2192
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31523200 Permanenta informationsskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Beskrivning.
Intern identifierareSkyltning och montering