Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utbildning för medarbetare inom kundkommunikation, service och bemötande
Referensnummer: SF 2021/465
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79632000 Utbildning av personal
II.1.4.
Kort beskrivning
Utbildning för medarbetare inom kundkommunikation, service och bemötande.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79342300 Kundservice, 79632000 Utbildning av personal, 79633000 Personalutveckling, 80511000 Personalutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen