See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS-Upphandling, Beredskap fordon på land och vatten
Beskrivning: DIS-Upphandling Beredskap fordon på land och vatten. Myndigheten för civilt försvar bjuder in leverantörer att ansöka om att delta i ett Dynamiskt inköpssystem (DIS) för fordon på land och vatten.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129951:Lot:1