Skurupshem upphandlar ramavtal för konsulttjänster inom installation.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45313100 Hissinstallationer, 45315000 Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen