2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sjuktransportfordon
Beskrivning: Region Dalarna välkomnar leverantörer att lämna anbud på ett ramavtal gällande sjuktransportfordon. Sjuktransportfordonen ska användas inom Ambulanssjukvården Dalarna.
Intern identifierare: HSN 2026/252
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114122 Patientfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1847680-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Informationsfrågor
Intern identifierare: 1847681-1