2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för larmhantering och övervakning av styrinstallationer
Beskrivning: Underhållsavtal
Intern identifierare: 26/172
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 72267000 Underhåll och reparation av programvara, 72514300 Drift av dataanläggning för underhåll av datasystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000