2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvättservice för hemtjänsten
Beskrivning: Beställaren avser att upphandla Tvättservice till omsorgstagare i hemtjänsten enligt upphandlingsdokument med tillhörande bilagor.
Intern identifierare: 2025-34
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000