See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontorsmöbler
Beskrivning: Ramavtal för skrivbord, skrivbordsskärmar och skrivbordsstolar till Högskolan Västs campus i Trollhättan.
Intern identifierare: HV 2024/242
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39200000 Inredning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Ramavtal för kontorsmöbler - skrivbord, arbetsstolar och väggskärmar.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivare
Beskrivning: Krav på anbudsgivare. Fylls i om ESPD inte används.