362487-2026 - Resultat
Sverige – Rengörings- och polermedel – Disk- och sköljmedel samt doseringsutrustning för storkök
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDisk- och sköljmedel samt doseringsutrustning för storkök
BeskrivningUpphandlingen omfattar leveranser av disk- och sköljmedel, doseringsutrustning samt service för diskmaskiner slutna system. Även doseringsutrustning inklusive installation, service och demontering ingår.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39800000 Rengörings- och polermedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114754:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel, 42970000 Delar till diskmaskiner och maskiner för rengöring, påfyllning, paketering eller inslagning