See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Klottersanering område Öster
Beskrivning: Upphandlingen avser ett Ramavtal avseende tillsyn och klottersanering av kommunala fastigheter belägna i Göteborgs Stads geografiska område Öster. Ramavtalet består av en tillsynsentreprenad med möjlighet till kompletterande avropsarbeten.
Intern identifierare: 046/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90690000 Klottersanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del