2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produktionsbyrå inom operativa tjänster
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att säkerställa att Region Hallands behov av operativa kommunikationstjänster tillgodoses som en fullservice produktionsbyrå kan erbjuda. Målsättningen är att Region Halland ska få tillgång till en proaktiv, kreativ och nytänkande fullservicebyrå som partner.
Intern identifierare: RS240184
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del