362611-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hotelltjänster – Longstay boende i Härnösand för Kriminalvårdens medarbetare i utbildning
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLongstay boende i Härnösand för Kriminalvårdens medarbetare i utbildning
BeskrivningBoende för Kriminalvårdens medarbetare som utför sin utbildning i Härnösand.
Intern identifierare2022-9020
Förfarandets viktigaste känneteckense upphandlingsunderlag
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerella krav